Послуги

Тільки якість

SPA-курорт для вашого волосся — THALASSO

350 грн.

OTIUM THALASSO THERAPY — ваш особистий сорт задоволення, підпорядкований власній філософії. Краса — це гармонія. Гармонія зовнішнього та внутрішнього, ментального та фізичного. SPA-процедура OTIUM THALASSO THERAPY призначена для глибокого детоксу та відновлення волосся, пошкодженого в результаті неякісного догляду, агресивного впливу зовнішніх факторів, фарбування та частого стайлінгу гарячими термоприладами.


Ритуали OTIUM THALASSO THERAPY:

  • підготовка волосся шляхом делікатного очищення шкіри голови спеціалізованим шампунем, в основі формули якого натуральний екстракт червоних водорослей. Продукт дбайливо розчиняє часточки бруду, залишки стайлінгу та себум, при цьому не подразнюючи епідерміс. Він балансує роботу сальних залоз і подовжує відчуття абсолютної свіжості, доповнене ароматами лайму та імбира. Він вітамінізує волосся та шкіру голови, пришвидшуючи мікроцеркуляцію фоллікулів;

  • нанесення унікальної маски з екологічно чистою зеленою глиною. Засіб інтенсивно ремінералізує волосся, забезпечуючи пролонгований детокс-ефект. Склад продукту гарантує яскравість кольору локонів, їх неймовірну гладкість та м'якість, дзеркальний блиск та еластичність. Відсутність подразнень та дискомфортних відчуттів на шкірі голови, а також sebo-контроль.

    Записатися зараз
Галерея

Підписуйся!

Дізнайтеся про вигідні пропозиції першим

Послуги топ-стилiста